Kampüs Kart Uygulamaları
Yemekhane Kontrol,Geçiş Kontrol ve diğerleri..
Kantin Satış ve Stok Kontrol
Yeni Nesil Yazar Kasa Uyumlu Ödeme Sistemi
Spor Salonu Geçiş Sistemi
Üye takip özellikleri ile...
Hera Tekstil PDKS'de proximity kartlı sisteme geçiş yaptı...
Afyon'da faaliyet gösteren Hera Tekstil PDKS sisteminde giriş ve çıkışlarda daha hızlı kart okutulmasını sağlamak amacıyla barkodlu sistemden proximity kartlı sisteme geçiş yaptı.
 

Çalışma kapsamında kapılara 2 adet STRIKE S200 Proximity Okuyucu, yemekhane turnike sistemine ise 1 adet STRIKE SC702 Proximity Okuyucu montajı yapıldı. 700 adet personelin daha randımanlı giriş-çıkış yapmasını hedefleyen sistem yapılan değişiklik ile giriş ve çıkışlar anında İzmir merkezinden de gözlemlenebilip kontrol edilebiliyor...

Uzaktan gösterim ile proximity kart bilgisini alan cihazlar giriş ve çıkışlarda bekleme olmasını engeleyerek iş akışına pozitif katkı sağlamaktadır. 
 

Çalışma kapsamında geliştirmiş olduğumu YKS - Yemekhane Kontrol Sistemi yazılımımıza kart okutma cihazlarını idare edebilen (saat/tarih değişimi, personel bilgisi yükleme, çıkan personeli cihazlardan silme vb.) yeni fonksiyonlar da eklendi.
 

 
Ocak 2010
 


VeriDizayn.com - Web Tasarım - İzmir - Yazılım

 

 

 

yemekhane kontrol parmak izi okuyucu proximity yemekhane rezervasyon mifare kart puantaj hesaplama bariyer yazılım sanal pos yemekhane kampüs kart otomatik araç geçiş kantin stok pdks öğrenci geçiş özel yazılım izmir pdks izmir öğrenci geçiş kontrol momento kantin barkod öğrenci yemekhane yazılımı kantin programı e-cüzdan üretim takip mesai hesaplama spor salonu turnike yerleşke yazılım geçiş kontrol kiosk para yükleme turnike yüz tanıma pdks programı personel sistemi manyetik kart
Copyright VeriDizayn 2009
Bu sitedeki tüm bilgiler, yazılar ve resimler VeriDizayn'ın ürünüdür, izin almadan ticari amaçla kullanılamaz.