Kampüs Kart Uygulamaları
Yemekhane Kontrol,Geçiş Kontrol ve diğerleri..
Kantin Satış ve Stok Kontrol
Yeni Nesil Yazar Kasa Uyumlu Ödeme Sistemi
Spor Salonu Geçiş Sistemi
Üye takip özellikleri ile...
Elma Ev Aletleri web sitesi dinamik hale getirildi...
Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde, elektrikli ev aletleri konusunda faaliyet gösteren Elma Ev Aletleri web sitesi www.elmaev.com geliştirdiğimiz kontrol paneli adaptasyonu ile dinamik bir yapıya kavuştu.
 

Temel olarak ürün yönetimini mümkün kılan kontrol paneli sayesinde firma dilediği kadar ürün ekleyebilecek ve mevcut ürünler üzerinde güncellemelerde bulunabilecek.

Ürün yönetiminin yanında iş başvurularını da site üzerinden yapılmasını sağlayan sistem mevcut kontrol paneli sistemimizin firmaya uyarlanması yöntemi ile devreye alındı.
 
 
 
 
 
Mart 2010
 


VeriDizayn.com - Web Tasarım - İzmir - Yazılım

 

 

 

yemekhane kontrol parmak izi okuyucu proximity yemekhane rezervasyon mifare kart puantaj hesaplama bariyer yazılım sanal pos yemekhane kampüs kart otomatik araç geçiş kantin stok pdks öğrenci geçiş özel yazılım izmir pdks izmir öğrenci geçiş kontrol momento kantin barkod öğrenci yemekhane yazılımı kantin programı e-cüzdan üretim takip mesai hesaplama spor salonu turnike yerleşke yazılım geçiş kontrol kiosk para yükleme turnike yüz tanıma pdks programı personel sistemi manyetik kart
Copyright VeriDizayn 2009
Bu sitedeki tüm bilgiler, yazılar ve resimler VeriDizayn'ın ürünüdür, izin almadan ticari amaçla kullanılamaz.