Kampüs Kart Uygulamaları
Yemekhane Kontrol,Geçiş Kontrol ve diğerleri..
Kantin Satış ve Stok Kontrol
Yeni Nesil Yazar Kasa Uyumlu Ödeme Sistemi
Spor Salonu Geçiş Sistemi
Üye takip özellikleri ile...
YKS Yazılımı Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nde
Öğrenci yemekhaneleri için geliştirdiğimiz kartlı yemekhane kontrol sistemi YKS, Ege Üniversitesi'nin ardından Celal Bayar Üniversitesi personel ve öğrenci yemekhanelerinde kullanıma alındı.
 

Öğrencilerin manyetik kartlarına (MiFare) yüklenen gün ve yemek tipi (öğle, akşam,sabah) bilgileri üzerinden turnike geçişlerini organize eden sistem üniversite yönetimine, tarih aralıklı satış bilgileri, geçiş sayıları gibi farklı raporlar sunabilmekte.

Çalışma sonucunda yemekhane yönetimi, çıkartılacak olan yemek sayılarının planlanmasında kesin ve doğru verileri derleyebilir duruma getirildi. Böylelikle yemekhanenin eksik ya da fazla yemek üretme riski ortadan kaldırıldı.

Aynı çalışma kapsamında Celal Bayar Üniversitesi merkez personel yemekhanesi otomasyon altına alındı.
Personel yemeklerinin fiyatlandırılmasında, ek gösterge tipini temel alan sistem istenildiği kadar ek gösterge ve personel tipi tanımlamasına olanak sağlıyor. Sistem sayesinde personellerin çalışma saatlerine uygun gün ya da günler belirterek satın aldıkları öğünlerde turnikeden geçebilmeleri böylelikle esnek ve kontrollü bir yapının oluşması sağlanmış oldu.Bunun yanında görevli olan personelin tarih aralıklı tanımlanması, ziyaretçi kartlarının oluşturulması gibi ilave özellikler de kullanıma alındı.

Çalışma aşağıdaki yemekhane noktalarını kapsıyor :
Merkez Öğrenci Yemekhanesi
Merkez Personel Yemekhanesi
Muradiye Öğrenci Yemekhanesi
İktisat Fakültesi Öğrenci Yemekhanesi
Tıp Fakültesi Öğrenci YemekhanesiVeriDizayn.com - Web Tasarım - İzmir - Yazılım

 

 

 

yemekhane kontrol parmak izi okuyucu proximity yemekhane rezervasyon mifare kart puantaj hesaplama bariyer yazılım sanal pos yemekhane kampüs kart otomatik araç geçiş kantin stok pdks öğrenci geçiş özel yazılım izmir pdks izmir öğrenci geçiş kontrol momento kantin barkod öğrenci yemekhane yazılımı kantin programı e-cüzdan üretim takip mesai hesaplama spor salonu turnike yerleşke yazılım geçiş kontrol kiosk para yükleme turnike yüz tanıma pdks programı personel sistemi manyetik kart
Copyright VeriDizayn 2009
Bu sitedeki tüm bilgiler, yazılar ve resimler VeriDizayn'ın ürünüdür, izin almadan ticari amaçla kullanılamaz.