Kampüs Kart Uygulamaları
Yemekhane Kontrol,Geçiş Kontrol ve diğerleri..
Kantin Satış ve Stok Kontrol
Yeni Nesil Yazar Kasa Uyumlu Ödeme Sistemi
Spor Salonu Geçiş Sistemi
Üye takip özellikleri ile...
Muğla Üniversitesi OGS - Otomatik Araç Geçiş Sistemi
Muğla Üniversitesi kampüs ve spor salonu otoparkında OGS - Otomatik Araç Geçiş Sistemi devreye alındı.Araçların ön camlarına yapıştırılan RFId etiketler vasıtası ile her bir araç sisteme tanımlanıyor ve UniSis yazılımı Geçiş Kontrol modülü sayesinde hangi aracın hangi noktadan geçebileceği saptanabiliyor.
 
AKS Elektronik ACS 553 TCP/IP cihazların ve antenlerin kullanıldığı sistem network alt yapısının olduğu her noktada hizmet verebilmekte. Kullanılan okuyucuların özelliği sayesinde sistem online ya da offline çalışabiliyor. Offline durumda geçiş kayıtları RFid okuyucu üzerinde birikmekte, online durumda ise doğrudan sisteme aktarılmaktadır.
 
Sistem anlık veya çoklu alınan bilgiler ile hangi aracın hangi noktadan ne zaman geçtiği gibi sorulara farklı raporlar ile kuruma sunabilmektedir.Yazılım sayesinde bir personele ait birden fazla araç, ya da özel araç, resmi araç gibi tanımlamalar yapılabiliyor.
 
 
 
 
 


VeriDizayn.com - Web Tasarım - İzmir - Yazılım

 

 

 

yemekhane kontrol parmak izi okuyucu proximity yemekhane rezervasyon mifare kart puantaj hesaplama bariyer yazılım sanal pos yemekhane kampüs kart otomatik araç geçiş kantin stok pdks öğrenci geçiş özel yazılım izmir pdks izmir öğrenci geçiş kontrol momento kantin barkod öğrenci yemekhane yazılımı kantin programı e-cüzdan üretim takip mesai hesaplama spor salonu turnike yerleşke yazılım geçiş kontrol kiosk para yükleme turnike yüz tanıma pdks programı personel sistemi manyetik kart
Copyright VeriDizayn 2009
Bu sitedeki tüm bilgiler, yazılar ve resimler VeriDizayn'ın ürünüdür, izin almadan ticari amaçla kullanılamaz.