Kampüs Kart Uygulamaları
Yemekhane Kontrol,Geçiş Kontrol ve diğerleri..
Kantin Satış ve Stok Kontrol
Yeni Nesil Yazar Kasa Uyumlu Ödeme Sistemi
Spor Salonu Geçiş Sistemi
Üye takip özellikleri ile...
eduSis-KantinKart Ceydorm'da...
Yurtta kalan öğrencilerin, kantin alışverişlerinde nakit yerine manyetik kartlarına yükleme yaparak alışveriş edebildikleri e-cuzdan uygulaması bölgenin en büyük ve donanımlı yurtların Ceydorm'da faaliyete geçirildi.
 
 
Firmamızca geliştirlen eduSis kartlı eğitim çözümleri yazılımına entegre sistem yurt bünyesindeki kantinde barkodlu stok takibi özelliğini de içeriyor. Bu kapsamda sisem, günlük satış hasılatı, ürün hareketleri, stok durumu, kullanıcı bazlı satış tutarları gibi bir kantinde işleyişe yönelik olması gereken bir çok konuya cevaplar nitelikte.
 
Dokunmaktik ekranların ve lazer barkod okuyucuların kullandığı satış noktasında öğrenci kartına yüklediği para ile hızlıca alışveriş yapabilmekte.Para yükleme işlemini yurdun öğrenci işlerindeki farklı bir lokasyanda gerçekleştiren öğrenci, kartına ait tüm alışveriş ve yükleme hareketlerinin raporunu da alabilmekte.
 

Donanım olarak USB kart okuyucular, dokunmatik pos ekranları ve lazer barkod okuyucuların kullanılan yapı farklı kurumların işleyiş farkılıklarına göre esnetilebilen yapıda tasarlandı...


VeriDizayn.com - Web Tasarım - İzmir - Yazılım

 

 

 

yemekhane kontrol parmak izi okuyucu proximity yemekhane rezervasyon mifare kart puantaj hesaplama bariyer yazılım sanal pos yemekhane kampüs kart otomatik araç geçiş kantin stok pdks öğrenci geçiş özel yazılım izmir pdks izmir öğrenci geçiş kontrol momento kantin barkod öğrenci yemekhane yazılımı kantin programı e-cüzdan üretim takip mesai hesaplama spor salonu turnike yerleşke yazılım geçiş kontrol kiosk para yükleme turnike yüz tanıma pdks programı personel sistemi manyetik kart
Copyright VeriDizayn 2009
Bu sitedeki tüm bilgiler, yazılar ve resimler VeriDizayn'ın ürünüdür, izin almadan ticari amaçla kullanılamaz.