Kampüs Kart Uygulamaları
Yemekhane Kontrol,Geçiş Kontrol ve diğerleri..
Kantin Satış ve Stok Kontrol
Yeni Nesil Yazar Kasa Uyumlu Ödeme Sistemi
Spor Salonu Geçiş Sistemi
Üye takip özellikleri ile...
Teras Otomatik Araç Geçiş Sistemi devrede...
Çiğli Evka-5'de yer alan Palmiye Park Teras konut projesinin Otomatik Araç Geçiş Sistemi devreye alındı.Sistem saçaklı bir bariyer, araç etiketleri, antenler ve yazılım öğelerinden oluşuyor.
  Yaklaşık 10-15 mt mesafeden araçlardaki etiketleri görebilen antenler sayesinde site sakinleri herhangi bir duraksama yaşamadan site giriş ve çıkışlarını yapabiliyorlar. Sistem güvenlik odasında kurulu yazılım sayesinde güvenlik görevlilerine hangi araçların giriş-çıkış yaptığını plaka ve isim bilgisi ile birlikte anlık olarak sunabilmekte.

Nice marka bariyerin kullanıldığı sistemi idare eden yazılım Veridizayn tarafından geliştirildi.

VeriDizayn.com - Web Tasarım - İzmir - Yazılım

 

 

 

yemekhane kontrol parmak izi okuyucu proximity yemekhane rezervasyon mifare kart puantaj hesaplama bariyer yazılım sanal pos yemekhane kampüs kart otomatik araç geçiş kantin stok pdks öğrenci geçiş özel yazılım izmir pdks izmir öğrenci geçiş kontrol momento kantin barkod öğrenci yemekhane yazılımı kantin programı e-cüzdan üretim takip mesai hesaplama spor salonu turnike yerleşke yazılım geçiş kontrol kiosk para yükleme turnike yüz tanıma pdks programı personel sistemi manyetik kart
Copyright VeriDizayn 2009
Bu sitedeki tüm bilgiler, yazılar ve resimler VeriDizayn'ın ürünüdür, izin almadan ticari amaçla kullanılamaz.