Kampüs Kart Uygulamaları
Yemekhane Kontrol,Geçiş Kontrol ve diğerleri..
Kantin Satış ve Stok Kontrol
Yeni Nesil Yazar Kasa Uyumlu Ödeme Sistemi
Spor Salonu Geçiş Sistemi
Üye takip özellikleri ile...
Anaokulu güvenli geçiş sistemimiz kullanıma alındı...
Anaokulu öğrencilerinin güvenli şekilde kuruma giriş çıkşlarını sağlayan sistemimiz 3 farklı anaokulunda kullanılmaya başlandı.Öğrenci velilerinin ve servis şoförlerinin parmak izi ile kendilerini tanıttıkları ve sorumlu olduğu öğrencileri dokunmatik ekrandan seçtikleri sistem yönetim ve sınıf olmak üzere iki farklı modülden oluşmaktadır.
 

Anaokulu güvenli geçiş sistemi olarak adlandırılan sistemde öğrenci velisi ya da servis şoforü parmak izini okuttuğunda sorumlu olduğu öğrenci ya da öğrencileri ekranda listelemekte giriş ya da çıkışını yapacağı öğrencileri onaylayarak ilgili öğrencinin bulunduğu sınıfta anons ya da sesli uyarı çıkartılması sağlanmaktadır. Böylece sınıf sorumlusu öğretmen ilgili anons ile öğrneciyi kimin alacağını görebilmektedir. Öğrenci seçiminde ya da sınıf ekranında öğrenci ve velilerin fotoğrafları da yer almakta böylece
güvenlik görevlisi ya da sınıf sorumlusunun giriş ya da çıkış hareketinin kontrolünde kolaylık sağlanmaktadır.

Başlıca işlevleri:

- Hangi öğrencinin kim tarafından anaokulundan alındığı ya da getirildiği kayıt altına alınmaktadır.
- Öğrenci, veli, servis şoförü, personel geçişleri tarih ve zaman bazlı sorgulanabilmektedir.
- Parmak izi mekanizması sayesinde sorumluluğu dışında bir kişinin anaokulundan öğrenci alması ya da getirmesi engellenmiş olur.
- Aidat yönetemi ile öğrencilerin aidat ve diğer ödeme kalemleri tanımlanabilmekte aylık düzende takip edilebilmektedir.


VeriDizayn.com - Web Tasarım - İzmir - Yazılım

 

 

 

yemekhane kontrol parmak izi okuyucu proximity yemekhane rezervasyon mifare kart puantaj hesaplama bariyer yazılım sanal pos yemekhane kampüs kart otomatik araç geçiş kantin stok pdks öğrenci geçiş özel yazılım izmir pdks izmir öğrenci geçiş kontrol momento kantin barkod öğrenci yemekhane yazılımı kantin programı e-cüzdan üretim takip mesai hesaplama spor salonu turnike yerleşke yazılım geçiş kontrol kiosk para yükleme turnike yüz tanıma pdks programı personel sistemi manyetik kart
Copyright VeriDizayn 2009
Bu sitedeki tüm bilgiler, yazılar ve resimler VeriDizayn'ın ürünüdür, izin almadan ticari amaçla kullanılamaz.