Kampüs Kart Uygulamaları
Yemekhane Kontrol,Geçiş Kontrol ve diğerleri..
Kantin Satış ve Stok Kontrol
Yeni Nesil Yazar Kasa Uyumlu Ödeme Sistemi
Spor Salonu Geçiş Sistemi
Üye takip özellikleri ile...
RTÜK İzmir Geçiş Kontrol Sistemi
İzmir kordonda yer alan RTÜK Bölge Temsilciliği ile Basın Yayın ve Enformasynon Bölge Müdürlüğü, geçiş kontrol sistemi çalışması firmamız tarafından projelendirilerek hayata geçirildi.
  Sistem sayesinde kurum çalışanlarının mola saatleri ve işi giriş çıkış saatleri düzenli olarak takip edilebilir hale getirildi.
Bununla beraber güvenlik biriminin kuruma gelen ziyaretçileri kayıt altına alarak anlık takip yapılması da sağlandı.
Çalışma kapsamında personel ve ziyaretçi olmak üzere 300 adet kadar manyetik kart baskılı olarak kuruma teslim edildi. Her iki kurumun hareket kayıtları istekleri doğrulusunda tek sunucudan ayrı ayrı anlık olarak izlenilebilir ve raporlanabilir durumda hizmet vermektedir.


Ocak 2017


VeriDizayn.com - Web Tasarım - İzmir - Yazılım

 

 

 

yemekhane kontrol parmak izi okuyucu proximity yemekhane rezervasyon mifare kart puantaj hesaplama bariyer yazılım sanal pos yemekhane kampüs kart otomatik araç geçiş kantin stok pdks öğrenci geçiş özel yazılım izmir pdks izmir öğrenci geçiş kontrol momento kantin barkod öğrenci yemekhane yazılımı kantin programı e-cüzdan üretim takip mesai hesaplama spor salonu turnike yerleşke yazılım geçiş kontrol kiosk para yükleme turnike yüz tanıma pdks programı personel sistemi manyetik kart
Copyright VeriDizayn 2009
Bu sitedeki tüm bilgiler, yazılar ve resimler VeriDizayn'ın ürünüdür, izin almadan ticari amaçla kullanılamaz.