Kampüs Kart Uygulamaları
Yemekhane Kontrol,Geçiş Kontrol ve diğerleri..
Kantin Satış ve Stok Kontrol
Yeni Nesil Yazar Kasa Uyumlu Ödeme Sistemi
Spor Salonu Geçiş Sistemi
Üye takip özellikleri ile...
Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi yemekhane sistemi
Bölgenin en büyük ve yeni hastanesi olan Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi yemekhane sistemi firmamız tarafından yapılandırıldı.
  Yemekhane sistemi günlük 1.000 kişiye kartlı geçiş imkanı sağlıyor. Sistem merkez bölge hastanesi yemekhane takibinin yanı sıra bölge hastanesine bağlı AOSB  polikliniği, 1 ve 2 nolu Karşıyaka Dispanserlerindeki yemekhane geçişlerini de takip edebilmekte.
Kelebek turnikeler, bel turnikeleri, krom korkuluk ve TCP/IP alt yapısı ile haberleşen okuyucuların kullanıldığı sistemde 1.000 adet basklı kart da proje ile birlikte kuruma teslim edildi.

Ocak 2017


VeriDizayn.com - Web Tasarım - İzmir - Yazılım

 

 

 

yemekhane kontrol parmak izi okuyucu proximity yemekhane rezervasyon mifare kart puantaj hesaplama bariyer yazılım sanal pos yemekhane kampüs kart otomatik araç geçiş kantin stok pdks öğrenci geçiş özel yazılım izmir pdks izmir öğrenci geçiş kontrol momento kantin barkod öğrenci yemekhane yazılımı kantin programı e-cüzdan üretim takip mesai hesaplama spor salonu turnike yerleşke yazılım geçiş kontrol kiosk para yükleme turnike yüz tanıma pdks programı personel sistemi manyetik kart
Copyright VeriDizayn 2009
Bu sitedeki tüm bilgiler, yazılar ve resimler VeriDizayn'ın ürünüdür, izin almadan ticari amaçla kullanılamaz.