PDKS - Geçiş Kontrol Sistemleri
Geçişler Kontrol Altında...
PDKS  ve Geçiş Kontrol Sistemleri firmaların personel hareketlerini kontrol altına almak, personel geçişi olan noktaların (yemekhane, kapılar vb.) sistemli şekilde izlenerek analiz edilmesini içerir...
Yazılım Geliştirme
Her İşin Bir Kolayı Var...
Koşullara göre gelişen ve değişen iş ortamları bilgi yığınlarının idare ve kontrol zorluğunu da beraberinde getirmekte.VeriDizayn yazılımın sihirli dokunuşu ile "Her işin bir kolayı" olduğuna inanıyor.
PDKS - Geçiş Kontrol Sistemleri
 
PDKS  ve Geçiş Kontrol Sistemleri firmaların personel hareketlerini kontrol altına almak, personel geçişi olan noktaların (yemekhane, kapılar,tuvaletler, mola yerleri vb.) sistemli şekilde izlenerek analiz edilmesini içerir.

Yazılım ve donanım olarak iki öğeden oluşan sistem personel hareketlerinin kart okuyucular yardımıyla yazılıma aktarılması, firma taleplerine göre şekillendirilen kriterler üzerinden sonuçların puantaj olarak değerlendirilmesi ve raporlanmasını kapsar.

Personel sistemlerinde firmalara esnek çözümler sunabilmek ancak kendi yazılım ve hakim olduğunuz donanımlar ile mümkün olmaktadır. Bu noktadan hareketle geliştirdiğimiz Momento Personel Devam Kontrol yazılımı sektördeki 10 yıllık  bilgi birikimi ve tecrübe ile ortaya çıkmış bir yazılım ürünüdür.

Teknolojik yenilikler ve yeni talepler doğrultusunda gelişme ve yenilenme sürecini devam eden yazılım personel sistemleri sektöründe liderliği hedeflemektedir.

 

VeriDizayn.com - Web Tasarım - İzmir - Yazılım
Copyright VeriDizayn 2009
Bu sitedeki tüm bilgiler, yazılar ve resimler VeriDizayn'ın ürünüdür, izin almadan ticari amaçla kullanılamaz.