PDKS - Geçiş Kontrol Sistemleri
Geçişler Kontrol Altında...
PDKS  ve Geçiş Kontrol Sistemleri firmaların personel hareketlerini kontrol altına almak, personel geçişi olan noktaların (yemekhane, kapılar vb.) sistemli şekilde izlenerek analiz edilmesini içerir...
Web Uygulamaları
Artık İşler Web'de Dönüyor...
Gelişen teknoloji web ortamını sadece görsel özellikler sunan yapılar olmaktan çıkarmış işlevsel özellikler katılabilmesini sağlamıştır. VeriDizayn iş yapan web uygulamaları sunar.
Yazılım Geliştirme
Her İşin Bir Kolayı Var...
Koşullara göre gelişen ve değişen iş ortamları bilgi yığınlarının idare ve kontrol zorluğunu da beraberinde getirmekte. VeriDizayn yazılımın sihirli dokunuşu ile "Her işin bir kolayı" olduğuna inanıyor.
Web Uygulamaları
  Gelişen teknoloji web ortamını sadece görsel özellikler sunan yapılar olmaktan çıkarmış işlevsel özellikler katılabilmesini sağlamıştır.VeriDizayn iş yapan web uygulamaları sunar.Bu nedenle oluşturduğu sitelerini "web tasarım" terimi yerine "web uygulaması" şeklinde isimlendirmektedir.Oluşturulan sitelerin ortak özelliklerini ve çalışmalarımızdan örnekleri aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

İçerik Yönetim Sistemi

VeriDizayn
tarafından geliştirilen içerik yönetimi sistemi firma taleplerine göre şekillendirilebilmekte böylelikle kalıplara bağlı kalınmadan talepler karşılanabilmektedir.İçerik yönetim sisteminin şekillendirilebilen başlıca özellikleri aşağıda sıralanmıştır.Tüm özellikler modüler olup firma taleplerine göre planlanabilmektedir.

 • Sayfa İçeriklerinin Güncellenebilmesi : Sayfa içeriklerinin tümü, fotoğraf veya doküman, yüklenebilen, yazıların istenildiği şekilde formatlanabildiği bir editör sayesinde site sahibi firma  tarafından istenildiği zaman güncellenebilir ve sayfalara yansıtılabilir yapıda tasarlanmaktadır.Örneğin editör sayesinde web sayfalarındaki yazıların renk, kalınlık veya font özellikleri değiştirilebilir.
   
 • Duyuru Haber Yönetimi : İçerik yönetimi, firmaların kendi bünyelerindeki veya sektördeki haberlerini yansıtabilecekleri haber - duyuru sistemini içerir.Firma yetkilisi istediği vakit yönetim sistemine girerek dilediği haberi site ziyaretçilerine sunabilir.
   
 • Ürün Yönetimi : İçerik yönetimi, sayfaların güncellemesinin yanı sıra talebe göre sitede sunulacak ürünlerin yönetimini de içerir.Sınırsız sayıda kategori ve bu kategorilere bağlı ürün eklemek; bu ürünlere resim, doküman gibi materyaller ile tanıtım desteği vermek mümkündür.
   
 • Müşteri Bilgileri Kayıt - İzleme - Üyelik : Firma, müşterilerinin özel olarak görmesini istediği sayfaların içeriklerini dilediği gibi düzenleyerek, üyelik sistemi üzerinden kişiye özel kullanıcı adı ve parola ile sunabilir.
 • Fotoğraf Galerisi : Firma yaptığı işleri, katıldığı fuar organizasyonlarını vb. aktiviteleri kontrol panelinden idare edilebilen bir fotoğraf galerisi sayesinde sitesinden ziyaretçilerine sunabilir.Sınırsız sayıda kategori ve alt fotoğrafı sitesine yükleme imkanı bulunmaktadır.
 • İstatistik : VeriDizayn oluşturduğu ve hizmete açtığı tüm sitelerin kullanım oranlarını takip eder ve bu bilgileri kontrol paneli üzerinden firma sahipleri ile paylaşır.Oluşturduğu bu sitelerin "Google" arama motorunda ön sıralarda yer alması için gerekli düzenlemeleri yapar.
   
 • İletişim Formları : Web sitelerinin işlevsel ve kullanıcı geri dönüşlerine uygun olması için kullanılan temel materyal olan web formlar taleplere göre site içeriklerine adapte edilir.İletişim, insan kaynakları, sipariş  anket,  bayilik formları vb. çeşitlendirilen formlar ister belirlenen e-posta adresine yönlendirilir ister kontrol panelinden izlenebilir halde arşivlenebilir.

   

 
Copyright VeriDizayn 2009
Bu sitedeki tüm bilgiler, yazılar ve resimler VeriDizayn'ın ürünüdür, izin almadan ticari amaçla kullanılamaz.